Bahrein

View listings

Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Bahrein kinnisvara müügikuulutusi.

Müüa kinnisvara Bahreinis

Bahrein, riik, kuhu kuulub üle 30 Pärsia lahe saare, on antiikajast saadik olnud peamiste kaubateede keskmes. Oma kaasaegses pealinnas Manamas asub Bahreini kuulus rahvusmuuseumi eksponaatide muistsest Dilmuni tsivilisatsioonist, mis õitses piirkonnas aastatuhandeid. See on osariigi suurim linn, kus elab umbkaudu 329 510 inimest, kuid suurlinnapiirkond elab umbes 628 000 elanikku, mis on umbes veerand kogu Bahreini kodakondsusest.

Bahreini Kuningriik, mis on tuntud ja dubleeritud Pärsia lahe pärliks, on kuulus rahvusvaheline ärikeskus ja väljarändajate lemmiksihtkoht nii elamiseks kui töötamiseks. See Bahreini Kuningriigi kasvav potentsiaal on selgelt nähtav paljudes selle investeerimiskohtades ja vaatamisväärsustes.

Viimase viie aasta jooksul on Bahreinis toimunud investeeringute ja uute arengute laine. Bahrein on alati olnud aktiivne üürnike turg, kuid nüüd on viimastel aastatel toimunud Bahreinis müüdavate kinnisvaraobjektide tehingute märgatav kasv. Mis on selle juhtumiseks muutunud?

Pakkumised ja nõudlus kinnisvara järele soodsa hinnaga. Bahreinis müüdava kinnisvara nõudlust juhivad lõpptarbijad rohkem kui kunagi varem.

Kasvav turismimajandus, tegelikult on turismi ja infrastruktuuri investeeritud kokku 13 miljardit miljardit dollarit, mis hõlmab praeguse lennujaama laiendamist, mis suurendab reisijate mahutavust 14 miljonini. Lisaks suurendab Saudi muldkeha laienemine selle maantee läbilaskevõimet kuni 132%.

Kindlasti suurendab kinnisvarahaldusasutus kohalikke kinnisvarainvesteeringuid mitmel viisil. selliste seaduste loomine nagu plaaniväliste kinnisvarade jaoks kohustuslike arhiivikontode loomine suurendab tarbijakaitset ja suurendab see ostjate usaldust, kuna Bahreinis müüakse rohkem kinnisvara kui kinnisvara.

Samuti on oluline muutus Bahreini kinnisvaraspetsialistide väljaõpe ja arendamine, mis tagab eetikapraktika, vastutuse ja professionaalsuse tööstuses, mis toob kaasa suurema tõhususe ja parema teenuse.

Digitaaltehnoloogia muudab mängu. Kui soovite osta Bahreinis müüdava kinnisvara või rentida kodu, siis leiage, et see on õige kinnisvara, mis pole kunagi olnud tõhusam, läbipaistev ja mugav.
Veebiportaalide ja mobiilirakenduste abil on kõigil lihtne vaadata igat tüüpi kinnisvaraloendit ning saada paremini aru erinevate piirkondade hindadest koos fotode ja Bahreinis müüdava kinnisvara üksikasjalike kirjeldustega. See on aga vaid kinnisvaraturu jäämäe tipp, kuna tehnoloogia muudab jätkuvalt ja parandab tarbijate ja tööstusespetsialistide suhtlust turul

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 2862

Müük Villa, Bahrein, Manama, Manama, center

350,000.00EUR
Müük
Villa

290 m²
Rajatiste hulka kuuluvad jagatud bassein 40m2, 5 kliimaseadet, 60-liitrine elektrikatel, vannituba, terasuks, dušikabiin, PVC-kahekordse klaasiga ukse...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB